job  job  

بیت کوین خطرناک است

بیت کوین بطور مشکوکی در جهان تبلیغ می شود و صاحب آن معلوم نیست ممکن است شما یک روز صبح از خواب بیدار شوید تمام سرمایه های بیت کوین شما نابود شده باشد و هیچ کس هم پاسخگو نیست. بیت کوین محل تجارت قاچاق و هرگونه خلاف اقتصادی در دنیاست. تاریخی که درباره آغاز پدید آمدن آن می گویند دروغ است یک باند و مافیای خطرناک آن را اداره میکند

قانون‌گذار اوراق بهادار آمریکا، جوزف بورگ، که از سال ۱۹۹۴ به عنوان عالی‌ترین مقام دولتی در کمیسیون اوراق بهادار آلاباما فعالیت می‌کند، می‌گوید: بیت‌کوین در فاز جنون سرمایه‌گذاری است و حتی بعضی از افراد، پول قرض می‌کنند تا به این حرکت بپیوندند.

سقوط ارزش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال نظیر ریپل و اتر کماکان ادامه دارد و در معاملات امروز دوشنبه (شانزدهم بهمن/ ۵ فوریه) قیمت بیت‌کوین به کمتر از هشت هزار دلار رسیده است.

این ارز دیجیتال هفته پیش یکی از بدترین روزهای خود را سپری کرد و سی درصد از ارزش خود را از دست داد.

حدود دو ماه پیش (دسامبر) ارزش بیت کوین به بیست هزار دلار نزدیک شده بود.

بورگ، رییس اتحادیه اوراق بهادار نورس امریکن که یک سازمان داوطلبانه برای حمایت از سرمایه‌گذاران است، گفت: ما شاهد این هستیم که مردم از وام مسکن خود، برای خرید بیت‌کوین استفاده می‌کنند. افراد برای این کار، کارت‌های اعتباری خود را خالی کرده و سهام خود را می‌فروشند.

او گفت: این چیزی نیست که فردی که سالی ۱۰۰۰۰۰ دلار درآمد داشته، دارای دو فرزند دانشجو است و وام مسکن هم پرداخت می‌کند، بخواهد در آن سرمایه‌گذاری کند.

بیت‌کوین کل امسال درحال اوج گرفتن بوده است و از کمتر از ۱۰۰۰ دلار در ابتدای سال، به ۱۹۰۰۰ دلار (در بورس کوین‌بیس) در هفته گذشته رسیده است. قیمت در کوین‌بیس که بیش از یک سوم حجم تبادلات بیت‌کوین در آن انجام می‌شود، معمولا نسبت به سایر بورس‌ها بالاتر است.

قیمت این ارز دیجیتال در ساعت ۲۲:۴۵ روز چهارشنبه به وقت تهران در پایگاه کوین‌بیس، ۱۶۴۲۳.۸۸ دلار بود.

بورگ گفت: شما روی این منحنی جنون حرکت می‌کنید و در یک نقطه از زمان، باید به سوی پایین حرکت کنید. ارز دیجیتال و بلاک‌چین باقی می‌مانند؛ اما ممکن است بیت‌کوین دیگر وجود نداشته باشد.

بورگ ادامه داد: من نمی‌دانم چرا بیت‌کوین را با سکه به تصویر می‌کشند؛ درحالی‌که هیچ شباهتی به پول ندارد و بدون پشتوانه است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
2 پاسخ برای“بیت کوین خطرناک است

  1. مهدی says:

    داداش وقتی از چیزی سر در نمیاری چرا چرت و چرت میگی تو اول بری ببین بلاک چین یعنی چی بعد بیا مزخرفات تحویل جامعه بده

    • اقتصاد پارسی says:

      بلاک چین می دونم چیه خودم هم حساب دارم خب که چی؟ تو که پروفسوری بگو کچاش غلط بوده


بازگشت به بالا


 width=250
Iran Iran


Iran
Iran
Euratra

فیسبوکگوگلاینستاگراملینکدینjobتوییتر